3m Kardeşler Cam Filmleri
Kardeşler NANO TEKNOLOJİ KAPLAMA

 

Nano Araç Boya Kaplama, 2 Komponentli kimyasal Nanoteknoloji bazında bir karışımdır. Bu kaplama ile su ve yağ itici özellik yüzeyde oluşturulur. Kirin, sinek, böcek artıklarının ve diğer kirlenmelerin yüzeye yapışması engellenir. Kaplanmış yüzey çok kolay temizlenebilir hale gelir.

Kardeşler Nano Araç Boya Kaplama, parlaklığı korur ve hava şartlarına karşı dayanıklılık sağlar. Aynı zamanda paslanmayı önler ve su ve çözelticilere karşı korur. Asit ve alkalik saldırılara karşı dayanıklıdır.  Boyanın yüzeyi çok kolay bir şekilde temizlenebilir hale gelir ve uzun süreli koruma sağlanır. Temizlikte zaman ve güç tasarrufu sağlanır ve kimyasal temizlik maddelerinin kullanımı en aza indirilir.

 

Avantajları:

 Buharlı, basınçlı yıkamaya ve yıkama makinelerine karşı dayanıklılık

 Kurumuş böcekler ve kirin kolayca temizlenebilme

 Temizlik maddelerinde büyük tasarruf sağlama

 Optik olarak herhangi bir değişlik yapmama

 Kirlenmeye karşı uzun süreli koruma sağlama

 Tüm araç boyalarına uygunluk

 2 yıl veya 40.000 km dayanıklılık

 

Cam filmi bursa, güvenlik filmi bursa, dekorasyon filmi bursa , dekoratif filmler bursa , araç filmi bursa, araç kaplama cam filmi bursa , kaput filmi bursa, boya koruma filmi ,cam filmi , 3m kardeşler cam filmi bursa, 3m kardeşler cam filmleri , 3m kardeşler bina cam filmleri, 3m kardeşler bursa, bursa cam filmi, cam filmi mat oto cam filmi bursa,okul cam fimi bursa,dershane cam filmi bursa,tıp merkezi cam filmi bursa,hastane cam filmi bursa,pastane cam filmi bursa,ev cam filmi bursa ,oto acam filmi bursa,araba cam filmi bursa, oto cam filmi bursa,boyayı koruyan cam film bursa boyanın çatlamasını engelleyen cam filmi bursa, boyanın sararmasını engelleyen cam filmi , 3m cam filmi, 3m kardeşler yıldızlı cam filmi iş yeri kaplama cam filmi cam filim parlakcam filmi bursa ,bursa cam filmi,bursada cam filmi,cam filimleri bursa ,kaput filmi bursa ,bina filmi bursa , fabrika cam koruma filmi bursa,apartman cam koruma filmi bursa,kamyon cam filmi bursa ,tır cam filmi bursa amerikan cam filmi 3m, cam filmi bayisi bursa ,kardeşler cam film,bursa cam film,kc cam filmleri, bursa boya koruma,bursa araç kaplama,boya koruma,araç giydirme,detaylı temizlik, araç boya koruma,bursa bina cam filmleri,bursa cam filmleri,araç kaplama